Jak sprzedawać produkty na Ceneo?

Porównywarki i cenowe to też świetny sposób na to, aby i jednak dotrzeć ze swoją o to ofertą do o wiele większej liczby internautów.

Jedną z tych najbardziej popularnych i przeglądarek w naszym to też i kraju jest Ceneo. To też i jeden z tych największych to też i katalogów produktów, a zarazem baz o opiniach o samych to towarach, ale i sklepach Internetowych.

Jednak i też nie wszyscy to sprzedawcy zdają sobie z tego ów sprawę, że jednak i Ceneo idzie krok dalej i zaczął oferować użytkownikom możliwości zakupu bezpośredniego z tego o to portalu. Wszystko jednak i za sprawą Kup teraz.

Sprzedaż na Ceneo — dlaczego również warto?

Ceneo jest jedną z tych najpopularniejszych cenowych przeglądarek w Polsce. Stanowi jednak i o wiele bardziej cenne źródło wszystkich to też i informacji na temat danych to produktów cen, ale i również kosztów dostawy, dostępności i opinii innych to klientów.

Już jednak i samo to prezentowanie tam również i ofert może mieć znacznie większe wyniki Twojej o to też i sprzedaży. Dlaczego? Docierasz w ten o to cały sposób do nowych takowych to klientów, którzy jednak i w innym to też i przypadku nie mogliby już trafić do Twojego to też i sklepu!

Pamiętaj, również iż tacy o to użytkownicy odwiedzają, ten o to portal znajdują, się na dolnych to też etapach takowego to lejka sprzedażowego, co może dla Ciebie to oznaczać, że są one zainteresowane takowym to też i zakupem.

Najważniejsze argumenty, dlaczego również warto.

  • Ceneo odwiedza ponad 23 miliony użytkowników.
  • Co 8 transakcja właśnie odbywa się na tym portalu.
  • Na portalu znajduje się już ponad 30 milionów produktów.
  • Z Ceneo korzysta obecnie 26 tysięcy sklepów.
  • Użytkownicy na Ceneo wystawili już 38 milionów opinii.

Czym jest ta opcja kup teraz na ów portalu?

Kup teraz to jest ów usługa typu i marketplace, który jednak i umożliwi sprzedaż taką o to ilość produktów bezpośrednio na tym właśnie portalu. Bez jakiejkolwiek już konieczności przechodzenia do tego o to danego sklepu Internetowego.

Jest to też i bardziej uproszczone co też i znacznie jednak skraca ścieżkę zakupową, ale jednak i zwiększa ów to szansę na sfinalizowanie takiej o to transakcji.

Koszty sprzedaży na Ceneo.

Z Ceneo rozliczasz się też i w modelu CPC, czyli też i Cost Per Click. Oznacza jednak i to, że płacisz wówczas, gdy ktoś kliknie Twoją to również ofertę.

  • Koszt przejścia z ów Ceneo na Twoją o to też i stronę wynosi od 27 do 90 groszy.
  • Za sfinalizowanie transakcji za pomocą nowej funkcji kup teraz płacisz prowizje 1.6 proc.

Pamiętaj, jednak i że samo ot też i wystawienie takiego o to produktu w tym o to portalu nie wiąże się z żadnymi to już kosztami!